Detaylar

 

Etkileyici. Güçlü. Eşsiz Audi A4 Allroad quattro.
Yeni A4 allroad quattro, özel bir off-road karakterini temsil eder. Dışa dönük tasarımı, azami işlevsellik ile birleştirerek kendi segmentinde eşsiz bir konumda yer alır. Güçlü bir şekilde dışa doğru açılan tekerlek boşluk kemerleri ve artan yerden yükseklik, A4 allroad quattro'yu, yumuşak arazi yollarının mükemmel eşlikçisi kılar. İpucu adında saklıdır: Dört tekerlekten çekiş quattro sistemi hemen her yüzeyde, sürüş deneyiminin daha dinamik, daha fazla çekişe sahip olduğu muhteşem bir his verir.

 

 

Daha da fazla konfor
Audi A4 Allroad quattro'nuzun dış görünümünü beğeninize göre tasarlayın. İster dış renk ister jant veya far teknolojisi olsun, bir dizi donanım seçeneğini kullanarak Audi A4 Allroad quattro'nuzu, kişiselleştirilmiş rüya otomobiline dönüştürebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güçlü ve çok yönlü

Daha yüksek performans, daha düşük CO2: En yeni nesil TFSI ve TDI motorlarla, teknoloji ve verimlilikte kaydedilen ilerlemeleri hissedebilirsiniz. Motorların güç çıkışları, 190 hp ve 252 hp aralığında olup, öncellerinden 27 hp kadar daha fazla güç üretmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Galeri