Detaylar

İşlevsellik konforla buluşuyor.Audi A6 Avant.

Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri: Audi A6 Avant bu değerleri, olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor. Aynı zamanda seçkin ve ilerici olan bu aracın çok yönlülüğü ve konforu yeni bir mobilite tarzının anahtarıdır.

 

Heyecan verici ve özgüvenli

A6 Avant'ın cazibesi

Karanlık görecelidir. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çavirir. Yepyeni far teknolojisi gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6 Avant'ınızın ışık dağıtımı kendini duruma göre uyarlar. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkün kılınır. Kısılabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.


Trafikteki çoğu kaza insan hatası kaynaklıdır. Pek çok durumda kazaların sonuçları, modern destek sistemlerinin yardımıyla azaltılabilir. Audi, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojileri devreye sokar. Destek sistemleri yakın bir etkileşim içerisinde çalışarak bu teknolojieri çok yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Çok güçlü özellikler: Audi A6 Avant'ın motorları özel verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

Üstün ses kalitesiyle Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi adeta bir konser salonunun ses deneyimini sunar. Merkez hoparlör ve bas hoparlör dahil 15 hoparlör, büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratır.

Audi A6 Avant artık tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6'yı daha da verimli ve güçlü kılan kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu ve multitronic'in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.
 

Galeri