Detaylar

Bildiğinden şaşmamanın en çekici yolu.

Audi A6 allroad quattro.

 

Neden herkesin sıkça kullandığı yolları kullanasınız? Audi A6 allroad quattro ile kendiniz için yeni yollar keşfetmenizi ve yeni zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak bir araç buldunuz. Diğer özelliklerin yanında, uyarlanabilir havalı süspansyon ile. Elektronik olarak düzenlenen sınırsız ayarlanabilir sönümleme ile havalı süspansiyon, o an geçerli sürüş durumuna otomatik olarak kendini uyarlar.

 

Heyecan verici ve özgüvenli

A6 allroad quattro'nun öne çıkan özellikleri

 

Karanlık görecelidir. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6 allroad quattro'nuzun ışık dağıtımı duruma göre uyarlanır. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkün kılınır. Kısılabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.
 

Gergin tasarımlı, daha geniş tekerlek boşluk kemerleri ve görkemli, alüminyum görünümlü tek çerçeve, Audi A6 allroad quattro'nun kolayca ayrışmasını sağlar. Ayrıca tüm tampon boyunca uzanan özel gövde altı korumasından söz edebiliriz. Tavan spoyleri ve yükseltilmiş destekleriyle tavan rayları göz alıcıdır. Bir başka karakteristik özellik ise boya rengidir - Java kahverengi sadece A6 allroad quattro’da sunulmaktadır.

 

Çok güçlü özellikler: Audi A6 allroad quattro'nuzun motorları, verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

 

Standart eğik açılı gösterge, dönemeçlerde veya yokuş yukarı giderken size, aracın grafik hâlinde gösterimini yapar. Böylece bozuk zeminde seyrederken dahi araca hakim olabilirsiniz. Yokuş aşağı inişlerde sabit bir hızda seyretmenizi sağlayan yokuş iniş kontrolü, işte bu noktada size yardımcı olur. Elektronik Stabilizasyon Kontrol (ESC) sistemi, mükemmel bir yön dengesi temin eder.

 

Audi A6 allroad quattro artık tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6 allroad quattro'yu daha da verimli ve güçlü kılan, kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.

 

Galeri