Detaylar

 

Benzersiz Audi A7 Sportback.
Eşsiz bir araç sınıfı. Sedanın katıksız zarafetini, station wagon'un net işlevselliğini ve coupé'nin tutkulu dinamizmini birleştiriyor. Bu bileşim, onu benzersiz kılıyor. Audi A7 Sportback.

 

 

Hat, kendinden ödün vermez bir şekilde arka tekerleklere doğru uzanarak Audi A7 Sportback'e o güçlü görünümünü kazandırıyor. Şık, yatık ve sportif (fastback) bagaj kapısı, aracın güçlü yönlerini kusursuz bir şekilde taşıyor. Eşsiz çizgileri ancak iki kapılı klasik bir coupé'de bulunabilecek heyecan verici karakterini vurguluyor. A7 Sportback'in sunduğu geniş alan ise sadece çekici olmanın çok ötesinde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Audi A7 Sportback'in iç mekan konsepti hem sürücüyü hem de ön yolcuyu kucaklıyor ve bir emniyet duygusu veriyor: kokpit, sürücü odaklı bir tasarıma sahipken, orta konsol sürücüye doğru meyillidir. Sürekli çizgilerle birlikte çekici dekoratif işlemeler iç mekânı vurgular. Arzu edildiği takdirde bu işlemeler ahşap olarak da alınabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opsiyonel alınabilen, yenilikçi, dokunmaya duyarlı MMI touch® gözlerinizi yoldan ayırmadan, tek bir parmak dokunuşuyla navigasyon sistemini çalıştırmanızı, medya oynatıcıyı kontrol etmenizi ve telefon numaralarını girmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Galeri