Detaylar

 

 

Koşulsuz dinamizm Audi RS 7 Sportback.
Sadelik yanlısı zarafet. İnanılmaz güç. Yenilikçi teknoloji. Bu unsurlar bir araya geldiğinde daha önce hiç olmayan bir otomobil meydana gelir: Yeni Audi RS 7 Sportback. Dinamik performans açısından eşsiz olmakla birlikte 8 ileri tiptronic sayesinde özel olarak size uyarlanır. Mat alüminyum görünümlü çerçevesi ve yüksek parlaklığa sahip bal peteği formlu ızgarası ile RS modellere özgü Tek Çerçeveli ızgara, çarpıcı tasarım vurguları yapar. Yenilikçi Audi Matrix LED farlar opsiyonel olarak ayrıca karartılmış dekor unsurlarıyla sunulur.

 

 

 

3.0 litrelik V6 TDI motor, 320 hp güç ve 650 Nm azami tork üretir. quattro sürekli dört tekerlekten çekiş, saf gücü yola özgüvenle aktarır. 0’dan 100 km/s’e hızlanma sadece 5,2 saniye sürer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opsiyonel sunulan donanım: Audi Matrix LED farlar. Bu sistem, LED uzun hüzme ışığını diziler halinde bağlanmış reflektörler veya lenslerle birlikte çalışan birçok küçük tekil diyota ayırır. Böylece döner mekanizma gerekmeden, daima son derece kusursuz bir aydınlatma ve azami ışık üretimi sağlanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uyarlanabilir sönümlemeli RS uyarlanabilir havalı süspansiyon, yeni Audi RS 7 Sportback'te standart olarak sunulmaktadır. Sistem, aracın gövdesini 20 milimetre alçaltır ve dinamik sürüş duygusunu sağlar. Biraz fazla sportifliği takdir edenler için Audi, alternatif olarak Dinamik Sürüş Kontrollü (DRC), daha sıkı RS spor süspansiyon plus'ı sunar. Bir başka seçenek de direksiyon oranını sürekli değiştiren dinamik direksiyondur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun motor kapağı, sportif ve akar gibi duran C sütunu ve keskin kavislenen arka kısmıyla yeni Audi RS 7 Sportback, şık vurgularda bulunan yeni tasarımıyla parlar. RS modellere özgü siyah petek tasarımlı Tek çerçeveli ızgara gibi çeşitli tasarım detaylarına ek olarak üç opsiyonel stil paketi (mat alüminyum, parlak siyah ve karbon) dinamik görünümü pekiştirir. Metalik floret gümüşü, metalik buzul beyazı, metalik mitos siyahı ve sedefli Sepang mavisi de renk paletine yeni eklenen renklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Audi RS 7 Sportback, çeşitli yenilikler sayesinde bilgi-eğlence bakımından da etkiler. Örneğin MMI touch®'lı standart MMI navigasyon plus, Audi'nin ortağı Nvidia'dan daha da güçlü bir grafik işlemciye sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

Galeri